buty timberlandMarka Timberland już od wielu lat podbija rynek obuwniczy także w Polsce. Wszystko to za sprawą tego, iż produkuje jedne z najbardziej odpornych rodzajów butów. Choć w swojej ofercie Timberland ma buty zarówno na wiosnę, jak i na lato, czy jesień, to właśnie modele zimowe cieszą się największą popularnością wśród fanów marki.

Buty Timberland powstają zarówno w wersji męskiej, jak i w wersji przeznaczonej dla kobiet. Niektóre z modeli są jednak uniwersalne i z powodzeniem mogą być noszone zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn.

Jakie buty TImberland wybrać w takim razie na zimę?

W tym sezonie marka Timberland wprowadziła kolejną nowość. Są to buty HERITAGE 6IN BOOT przeznaczone dla kobiet. Jest to model, który tak jak większość modeli Timberlandów, zainspirował się pierwowzorem. Buty wykonane zostały z nubuku, ale wysoka i mocna cholewka, uniemożliwia dostawanie się śniegu oraz deszczu do środka, dzięki czemu buty te idealnie nadają się zarówno na spacery podczas gdy pada śnieg, jak i wtedy, gdy już się rozpuszcza i pojawia się tak zwana chlapa, z którą większość butów sobie po prostu nie radzi.

W tym modelu buta zastosowana została także nowoczesna wkładka Anti-Fatique, która aktywnie współpracuje ze stopą i uprzyjemnia chodzenie, nawet jeśli jednego dnia do pokonania na nogach mamy wiele kilometrów.

Podeszwa Extralight dba natomiast o to, aby zarówno staw skokowy, jak i stopa, były odpowiednio zamortyzowane podczas chodzenia, a jednocześnie nie krępowały im możliwości ruchowej.

Warto, też sprawdzić ofertę na pozostałe wygodne buty Timberland.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *