Sandałki na obcasie to buty, których nie może zabraknąć w szafie żadnej kobiety. Pasują do wielu stylizacji, nie tylko tych eleganckich. Mogą być noszone zarówno przez młode dziewczyny, jak również przez dojrzałe kobiety. Świetnie sprawdzą się jako buty na wytworną kolację, ale także na co dzień, do pracy i na zakupy. Bo przecież każda kobieta lubi wyglądać dobrze zawsze – nawet jak idzie wyrzucić śmieci.

Do czego można nosić sandałki na słupku?

sandaly na slupku

Sandały na obcasie pasują do różnych stylów. Bardzo dobrze wyglądają w zestawieniu z jeansami i t-shirtem. Łączenie różnych stylów jest w ostatnim czasie bardzo modne. Dlatego sportowe ciuchy wraz z eleganckimi sandałkami tworzą niepowtarzalny klimat. Sandałki na słupku to oczywiście nieodzowny element stroju wieczorowego. Nadają się na wytworny bal oraz na uroczystą kolację z szefem. Niebanalnie wyglądają na imprezach okolicznościowych w zestawieniu z szałowymi sukienkami. Są to buty, które mogą być noszone praktycznie przy każdej okazji.

Jakie kolory są modne w tym sezonie?

Kobiety kochają buty. Im więcej par w szafie, tym lepiej. Warto mieć buty na każdą okazję i w każdym kolorze, bo nigdy nie wiadomo, gdzie mogą się przydać. Jeśli chodzi o najmodniejsze kolory w tym sezonie, to absolutnym hitem są różowe, złote i srebrne buty. Bardzo chętnie wybierane są także świecące z brokatem modele, które wyglądają niebanalnie. Sandałki na słupku to buty letnie, dlatego im więcej kolorów tym fajniej i bardziej stylowo.