Torebka listonoszka- idealna na trudy dnia codziennego

Uczennice i studentki to typ kobiet, które nigdzie nie ruszają się bez torebki. Torba jest dla nich niczym trzecia kończyna. Bez niej czują się nieswojo i jakoś mniej kobieco.

Co zazwyczaj noszą młode kobiety w torebce listonoszce?

Zazwyczaj klucze od wynajmowanego mieszkania lub akademika. Sporo z nich ma w torbie książki, długopisy i notatki ksero. Młode kobiety nie obejdą się teraz bez naszpikowanej technologią komórki, a także bez szczotki do włosów, lusterka, podkładu, szminki czy tuszu. Obecne studentki nie wyobrażają sobie wyjść na ulicę niepomalowane. Bez make- upu czują się, jakby były nagie. Torebki listonoszki tutaj umożliwiają im wzięcie większości tych rzeczy za jednym zamachem.

Gdzie jeszcze nastolatki zabierają torebkę listonoszkę?

Na przykład impreza w klubie lub domówka jest dobrą okazją do zabrania ze sobą tej torby. Pasuje ona nie tylko do dżinsów, ale i do letniej bluzki czy tuniki. Jedynie torebka listonoszka nie bardzo pasuje stylistycznie do sukienki wieczorowej i szpilek. To tak jakby przykładać piękny kwiat do grubego zimowego kożucha.

Torebka listonoszka będzie w sam raz w kinie, bibliotece lub kawiarni, bo należy do grona rzeczy praktycznych, a nie galowych. Na wystawne przyjęcie lepiej będzie nadawać się torebka kopertowa, która nie ma tylu przegródek, zapięć i pasków. Torebka listonoszka nadaje się do mniej oficjalnych spotkań, bo jest raczej skromna i mało rzucająca się w oczy.