man shoes

Stylizacja na randkę

Kiedy wybieramy się na randkę, bardzo często nie możemy się zdecydować na to, co właściwie powinniśmy na siebie ubrać. Ten dylemat dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Oczywistym jest, że zależy nam na tym, aby prezentować się jak najlepiej i spowodować, że zarówno on, jak i ona wpadną w zachwyt na nasz widok.

Jak skompletować stylizację na randkę?

Przede wszystkim zacznijmy od tego, aby nie przesadzać ze zbyt formalnym ubiorem. Pamiętajmy o tym, że pomimo dobrych intencji może nie być to zbyt pozytywnie odebrane przez osobę, z którą się umówiliśmy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że formalny ubiór bardzo często stwarza „barierę” przez co nasz towarzysz, czy towarzyszka mogą poczuć się skrępowani i zawstydzeni.

Na randkę zdecydowanie mile widzianym jest styl casuwalowy

W przypadku panów mogą być to dżinsy, koszula i monki buty Patine. W przypadku pań spodnie, spódnica, jak i również sukienka połączone z balerinkami, czy nawet butami na obcasie. Jak się okazuje panie mają dużo szersze pole do popisu niż panowie. W przypadku panów dobrym rozwiązaniem jest też włożenie spodni zarówno dżinsów, jak i wykonanych z tkaniny i zestawienie ich z koszulką typu polo, marynarką, a także butami monki. Warto, aby w tego rodzaju stylizacjach zdecydowanie stronić od butów typu adidas, czy tenisówek. Oczywiście często możemy się spotkać z panami, którzy do marynarki zakładają tenisówki czy trampki, jednak warto postawić na monki buty.