Mężczyźni, którzy uważają, że spodnie bojówki odeszły do lamusa i nie są już trendy są w dużym błędzie. Dziś w szafie każdego modnego pana powinno znajdować się co najmniej kilka par tego typu spodni.

Czym charakteryzują się bojówki?

Bojówki to takie spodnie, które posiadają luźny krój oraz kieszenie po bokach. Są one inspirowane stylem wojskowym, a dziś ze względu na komfort i wygodę sprawdzają się nie tylko na polu bitwy.

Od kilku sezonów spodnie te są wciąż modne, a wielu panów nie wyobraża sobie nie mieć choć jednej pary takich spodni w swej szafie.

Dziś spodnie bojówki męskie są oferowane nie tylko w wersji moro, lecz również w najprzeróżniejszych, niezwykle ciekawych kolorach oraz fasonach. Hitem ostatnich sezonów są bojówki slim, które pomimo  charakterystycznych kieszeni po bokach, doskonale dopasowują się do sylwetki.

Bojówki a ciekawe stylizacje

Obecnie spodnie te są oferowane na rynku w wielu ciekawych odsłonach. Dla wielu mężczyzn stanowią one doskonałą bazę do tworzenia wielu modnych stylizacji.

W plenerze bardzo dobrze sprawdzają się klasyczne bojówki z szeroką nogawką. Z kolei na bardziej oficjalne wyjścia z domu doskonale nadają się bojówki inspirowane krojem rurek .

Bojówki oferowane w bogatej palecie kolorystycznej

Dziś bojówki są dostępne w wielu ciekawych barwach. Oprócz spodni w kolorze khaki, każdy mężczyzna może wybierać pośród wielu różnorodnych modeli oferowanych w zróżnicowanej palecie kolorystycznej.

Niezwykle oryginalnie prezentują się bojówki w kolorze tradycyjnej czerni. Są one uniwersalną podstawą wielu casualowych outfitów, a w szczególności wówczas, gdy panowie wybiorą fason z wąską nogawką.

Doskonałym wyborem są także brązowe oraz szare bojówki, które od wielu lat nie wychodzą z mody. Ich duża zaletą jest to, że można bez problemu dopasować je do bluz w wielu najróżniejszych kolorach.