Ulubione bluzki stylowych kobiet

Każda z pań w swojej szafie posiada kilka (a nawet kilkanaście) różnorodnych bluzek wizytowych. Są to modele, w których dobrze się czują, więc chętnie z nich tworzą rozmaite zestawy na co dzień do pracy, na spotkania ze znajomymi, czy na specjalne okazje. Jakie są ulubione bluzki pań i za jakimi modelami najchętniej rozglądają się kobiety na zakupach? Odpowiedź poniżej.

Najczęściej kupowane modele

Panie najlepiej się czują w klasycznych, prostych modelach bluzek, które można znaleźć prawie w każdym sklepie odzieżowym. Najchętniej kupowane bluzki przez panie to te z długimi rękawami, eleganckimi kołnierzykami, wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Producenci wiedząc o tym doskonale starają się tworzyć efektowne modele wykonane z bawełny, satyny, weluru, a nawet z delikatnej koronki.

Idealne bluzki wizytowe na różne okazje

Alternatywą dla prostych, subtelnych bluzek w jednolitych kolorach są egzemplarze niezwykle ozdobne, kolorowe, z mnóstwem dodatków. W nadchodzącym roku takie bluzki wizytowe będą dominować na wieszakach w wielu sklepach i to po nie najczęściej będą sięgać klientki. Najlepiej już teraz więc rozejrzeć się za bluzkami kwiecistymi, ozdobionymi geometrycznymi wzorami, kropkami, paskami, ciekawymi grafikami, jak i wyjątkowymi napisami. Kolory ich nie są bez znaczenia. Projektanci mody zachęcają panie, by postawiły na mocne barwy takie jak: fiolet, czerwień, bordo czy róż. https://lacoco.pl/20-eleganckie-bluzki