Torebki na łańcuszku to prawdziwy hit tego sezonu! Doskonale uzupełniają codziennie stylizacje zarówno te eleganckie, jak i sportowe, a do tego świetnie się prezentują. Nie dziwi więc, że coraz więcej kobiet po nie sięga. Które modele są obecnie na topie? Jaka kolorystka sprawdzi się latem? Odpowiedzi na te i wiele innych zagadnień związanych z torebkowymi trendami przedstawiam w naszym najnowszym poradniku.

Czas na wieczorową stylizację 

Torebki na łańcuszku

Klasyczne paski od torebek nie wyglądają dobrze przy delikatnej wiosennej sukience. Często również odbijają się na barkach, co znacząco przekłada się na komfort codziennego użytkowania. Alternatywą dla nich są właśnie torebki na łańcuszku z Nobobags, które przeważnie mają też dodatkowe rączki, umożliwiające wygodne noszenie. Ten rodzaj galanterii wybierany jest jako dopełnienie wieczorowych kreacji, ponieważ bardzo dobrze współgra z biżuterią, zarówno złotą, jak i srebrną. 

Nowością są z pewnością portfele na łańcuszku, które swoim wyglądem przypominają torebki. Mieszczą się wygodnie w dłoni, co znacząco ułatwia przechowywanie pieniędzy, smartfonów oraz kart kredytowych. Za sprawą takiego rozwiązania można czuć pełną swobodę podczas różnego rodzaju eventów i spotkań. 

Torebki na łańcuszku: kolory i desenie, na które warto postawić 

Ilość dostępnych toreb na łańcuszkach jest duża, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Warto jednak poznać asortyment topowych producentów, których wyróżnia nie tylko design, ale także jakość. Dzięki temu torebka posłuż przez lata. Wśród najbardziej popularnych torebek na łańcuszkach z pewnością trzeba wyróżnić takie modele, jak:

  • torebka wieczorowa w formie kuferka,
  • zielone lub niebieskie kopertówki na łańcuszku,
  • różowe torebki na ramię z portmonetką, które są nowością na rynku. 

Oczywiście tych opcji jest więcej, jednak powyżej wskazaliśmy te, które według stylistów będą hitem tego sezonu. Szczególnie ostatnia propozycja – torebka na łańcuszku na ramię z  portmonetką – przypadła do gustu miłośniczkom mody, dlatego warto zobaczyć, jak wygląda.