modne sadałki

Wieczorowy sandał

Zbliża się lato. Jest to okres, kiedy zaczynamy rozglądać się za ciekawymi i wygodnymi sandałami. Problem pojawia się w momencie, gdy potrzebujemy sandałów na szpilce. Buty na szpilce są zazwyczaj obuwiem, który nie należy do najwygodniejszych. Okazuje się, że nie zawsze tak musi być. Buty takie mogą być modne, ale i również wygodne.

Wybieramy wygodne buty letnie

Sandały to obuwie letnie. Mamy taki ich wybór, że swobodnie praktycznie cały okres letni, możemy wybierać tylko ten typ obuwia. Musimy pamiętać, że przede wszystkim liczy się komfort i wygoda. Niektóre kobiety mogą mieć wątpliwość, że istnieją wygodne buty na podwyższeniu. Istnieją, tylko trzeba brać pod uwagę kilka cennych rad przy ich wyborze.
1. Obcas. Wiadomo, że często im wyższy obcas, tym ciężej może nam się w takich sandałach chodzić. Nie musisz od razu wybierać tych, z najwyższym obcasem. Do łask i na modowe wybiegi powracają niskie obcasiki, które dają duży komfort chodzenia.
2. Odpowiedni rozmiar. Sandały na szpilce są specyficznym obuwiem. Pamiętaj, że ich rozmiar powinien być dobrze dopasowany. Największym problemem w tych butach jest tzw. wypadająca, wysuwająca się stopa. Wygląda to naprawdę brzydko i nieestetycznie.
3. Wkładki do buta. Zwiększą one na pewno sam komfort i wygodę, sprawią, że podbicie stopy nie będzie bolało. Dodatkowo wkładka ma za zadanie utrzymanie stopy na właściwym miejscu.
4. Sandały z zapięciem na kostce. Pozwala to na większą swobodę ruchu i sam but jest lepiej dopasowany do stopy.