Stylowe buty damskie – espadryle

Buty to dość istotna część garderoby, gdyż dopełniają stylizację. Dzięki nim strój jest kompletny. Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się obuwie typu espadryle, które można włożyć praktycznie na każdą okazję.

Czemu espadryle warto mieć w swojej szafie?

Espadryle damskie to obuwie, które jeszcze kilka lat temu nosimy wyłącznie mężczyźni, dziś całkowicie się to zmieniło, bo coraz częściej pojawiają się w kobiecych stylizacjach. Czemu zawdzięczają ta dużą popularność? Są wygodne, mają płaski obcas, tak więc można w nich chodzić na co dzień. Doskonale komponują się z garniturem, ale równie dobrze można włożyć je do spódnicy czy sukienki i nadal będą prezentować się elegancko. To buty niezwykle uniwersalne, które cieszą się ogromną popularnością i trudno się temu dziwić.

Gdzie kupować buty?

Wybór butów jest bardzo duży, jednak nie wszystkie będą na tyle trwałe i stylowe, aby móc spełnić nasze oczekiwania. Nie warto też sugerować się wyłącznie ceną, gdyż czasami tańsze obuwie ze skóry ekologicznej będzie lepszy wyborem, niż espadryle damskie skórzane. Kluczowe jest to, aby wybierać buty, które będą wygodne, ale też eleganckie, będą miały dobrą jakość i długo nam posłużą. Najważniejsze jest to, aby pasowały do większości stylizacji, odzieży jaką mamy w swojej szafie. Czy warto kupić espadryle? Bez wątpienia powinny znaleźć się w szafie każdej kobiet, bo to buty bardzo uniwersalne, które można zestawić z różnymi ubraniami bez większych problemów. To dobra alternatywa dla balerinek.