luźna biała koszula damska

Ponadczasowa biel

Luźna elegancja to styl, który pasuje każdej kobiecie i warto z tego korzystać. W damskiej szafie powinna się znaleźć przynajmniej jedna biała koszula, która będzie pasowała do każdego zestawienia posiadanych ubrań.

Koszula nie tylko w pracy

luźna biała koszula damskaBiała koszula damska taka jak yups.pl/koszule założona do szortów prezentuje się niezwykle lekko i świeżo, a połączenie jej z japonkami i wielką torbą zakupową tworzy niezwykle przyjemny outfit. Koszula nie zawsze musi być zakładana do pracy – luźna jej wersja będzie się dobre prezentować również na grillu, czy podczas randki.

Biała, oversize’owa koszula zestawiona z jasnymi jeansami i czarnymi balerinkami to klasyczne połączenie, które dobrze wygląda z rozpuszczonymi, długimi włosami i niewielką, kolorową torebką. Czerwone usta i paznokcie z wyrazistym kolorem to piękne wykończenie.

Nie tylko biała

Koszula w kratę kojarzy się z zimą i przyjemnym wieczorem przy kominku. Kojarzy się też z flanelą i mężczyznami, ale nie znaczy to, ze noszona w lecie, z bawełny i to przez kobietę będzie prezentować się gorzej – wręcz przeciwnie. Luźna, dobrze dobrana kolorystycznie, zapinana na guziki koszula będzie się doskonale prezentować zarówno do czarnych szortów, jak i długich, ciemnych spodni.

Grill, parapetówka lub spokojny wieczór w domu – każdy moment jest dobry, by wyglądać kwitnąco, a dobrze dobrana koszula będzie doskonałą pomocą. Domowy outfit może być równie ciekawy, co ten na wyjście.