Jak powinno się nosić body?

Należy przede wszystkim zdawać sobie sprawę, że stylizacje, w których istotnym elementem będzie body niekoniecznie muszą być oczywiste i nudne. Body damskie może bowiem bez żadnego problemu zastąpić bardzo dużą liczbę elementów garderoby. W jaki sposób można zatem wykorzystać je w codziennej stylizacji?

Body w biurowej stylizacji

Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej mają świadomość, że body jest w stanie świetnie wkomponować się nawet w bardzo eleganckie stylizacje. Wystarczy bowiem, że kobieta zdecyduje się na zabudowany, klasyczny fason, a do niego dobierze właściwej długości ołówkową spódnicę, a także kolorystycznie dopasowaną marynarkę. Można również wykorzystać dodatki w formie biżuterii. Rekomendowane jest także zwrócenie uwagi na fakt, że na rynku pojawiła się bardzo duża liczba modeli body, które bez żadnego problemu mogą zastąpić eleganckie koszule. Jest to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla przedstawicielek płci pięknej, które na co dzień pracują w biurach, urzędach czy innych miejscach, które wymagają od nich określonego ubioru.

Wykorzystanie body w uwodzicielskiej stylizacji

Jak wiadomo pewna siebie, a także odważna kobieta doskonale będzie czuła się w body o dłuższym rękawie z wiązanym i głębokim dekoltem, do którego można będzie bez żadnego problemu dopasować klasyczne szpilki, obcisłą spódnicę czy większą kopertówkę. Kolejnym bardzo ciekawym wariantem może być stylizacja, w której jednym z bardziej istotnych elementów będzie body bez ramiączek, proste, obcisłe spodnie 7/8, a także wysokie szpilki. Dodatkiem uzupełniającym całą stylizację może być duża kopertówka w mocnym kolorystycznym akcencie. Jest to świetna propozycja dla przedstawicielek płci pięknej, które mają w planach spędzenie wieczoru z koleżankami. Warto także eksperymentować z omawianym elementem garderoby – obsessive.com.