cocomore sukienki

Jak dobrać odpowiednią sukienkę do figury

Przed zakupem odpowiedniej sukienki należy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów. Jednym z nich jest odpowiednie dobranie sukienki do figury.

Figura klepsydra a odpowiednia sukienka

Najbardziej klasyczna figura. Charakteryzuje się dużymi piersiami, szczupłą talią oraz szerokimi biodrami. Na takiej figurze niemalże każda sukienka powinna wyglądać. W zależności od okazji można wybierać różne fasony sukienek bez obaw o możliwy niekorzystny wygląd. Jednak jeśli kobieta odznacza się niewysokim wzrostem powinno się uważać kupując sukienki typu maxi, które skracać będą całą sylwetkę, co nie jest pożądane przy niskim wzroście.

Sukienka dla kobiety o figurze gruszkicocomore sukienki

Kobieta o takiej budowie ciała powinna mieć stosunkowo wąskie ramiona oraz szczupłą talię i szerokie biodra. Podobnie jak klepsydra jest to jedna z klasycznych figur kobiecych. Idealnie sprawdzać się tutaj będą sukienki o rozszerzanym dole, które maskują obszerne biodra oraz te z odkrytymi ramionami. W cocomore sukienki dla figury typu gruszka nie trudno będzie znaleźć.

Jaka sukienka dla kobiety o figurze jabłka

Zgrabne nogi, szerokie biodra oraz większy brzuch oraz piersi. Przy takiej figurze dobrze wybrać sukienkę z wiązanym paskiem pod biustem, który pomaga w uzyskaniu efektu posiadania wcięcia w talii. Podobnym zabiegiem jest wybranie sukienki, w których góra oraz dół są innego koloru. Poza sukienkami przy figurze takiej sprawdzać się będą bluzki oraz spódnice. Dzięki temu łatwo uzyskać zarys talii. W cocomore bluzki można znaleźć w każdym stylu co znacznie ułatwia poszukiwania tej odpowiedniej.