Idealnie spakowana wakacyjna walizka

Pakowanie walizki na wakacje to mało lubiany element przygotowań. Trzeba wcześniej przemyśleć sobie przynajmniej kilka wakacyjnych zestawów, a także wybrać rzeczy, które do siebie bezbłędnie pasują. Wakacyjna walizka to często tylko bagaż podręczny, który zabiera się ze sobą do kabiny samolotu. Poniżej krótka podpowiedź, jak efektywnie spakować się na wakacje do małej walizki.

Modne góry, czyli damskie bluzki

Pakowanie rozpocznijmy od wybrania kilku gór, czyli inaczej modnych bluzek, które będą zestawione z ubraniami typu krótkie spodenki czy spódnica. Modne damskie bluzki Dstreet, które warto spakować do walizki, powinny być przewiewne i lekkie. Dobrze wybierać rzeczy w neutralnych kolorach,  które łatwo komponować. Świetnie sprawdzi się tutaj na przykład lniana koszulka w kolorze białym, elegancka bluzeczka na ramiączkach, czy bluzka hiszpanka rozkładana na ramiona.

 

Modne doły, czyli wygodne krótkie spodenki i spódniczki

Do rzeczy zakładanych na górę, czyli wygodnych koszulek i topów, następnie należy dobrać ubrania na dół. Wystarczy zabrać dwie pary szortów oraz jedną lub dwie spódnice, by z bluzkami stworzyć przynajmniej kilka atrakcyjnych zestawów. Do tego warto dołożyć jeszcze jedną lub dwie sukienki, a także kobiecy kombinezon. Zabierając tylko kilka rzeczy, będzie można stworzyć zestawy na wiele okazji. W walizce musi znaleźć się jeszcze miejsce na kostium kąpielowy, a także na przynajmniej dwie pary butów. Jedna to wygodne japonki lub inne klapki na plażę, druga to natomiast obuwie pełne, na przykład wygodne espadryle.