Fasony biustonoszy. Jak wybrać ten najlepszy?

Biustonosze to pełna gama bielizny, która dostępna jest w wielu fasonach. W podanym przez nas linku: https://intimiti.pl/biustonosze i naszym arykule znajdziesz przykłady, jaki z nich można znaleźć w sklepach.

Braletka

To dzisiaj jeden z najpopularniejszych fasonów damskiej bielizny. Miękki, pozbawiony fiszbin stanik wygląda dziewczęco i kusząco, a przy tym jest bardzo komfortowy. Najczęściej ma szeroki pas z gumy pod biustem.

Do tej kategorii zaliczają się zarówno modele z seksownych koronek, jak również te w sportowym stylu.

Biustonosz push-up

Usztywniany stanik z fiszbinami, który efektownie podnosi piersi. Może posiadać wyjmowane wkładki. Często ma także wypinane ramiączka.

Biustonosz strapless – bez ramiączek

Najlepszy do zadań specjalnych – bluzek bez ramiączek lub z ozdobnymi ramiączkami, pod sukienki.

Aby uzyskać idealny efekt, warto wiedzieć, jak wybrać biustonosz tego typu. Kluczowe jest dopasowanie go pod kątem rozmiaru, aby zapewniał idealne podparcie także bez ramiączek.

Biustonosz balkonetka – half-cup

To usztywniany biustonosz z miseczkami z poziomym cięciem dla ładnego eksponowania biustu. Nazywany także bardotką.

Biustonosz miękki

Model z fiszbinami albo bez fiszbin, który nie posiada usztywnienia.

Biustonosz sportowy

Specjalny rodzaj biustonosza o zabudowanej konstrukcji, który przeznaczony jest do uprawiania sportów. Zapobiega poruszaniu się biustu i zapewnia większy komfort podczas aktywności.

Zatem, jak wybierać biustonosze? Warto przede wszystkim kierować się odpowiednim rozmiarem – to właśnie on może zapewnić maksymalny komfort oraz atrakcyjny wygląd biustu niezależnie od jego wielkości!