Damskie koszulki na wiosnę 2021

Wiosna, lato, jesień, zima i tak w kółko… Na szczęście część osób już zaciera ręce w oczekiwaniu na upragnioną wiosnę. To doskonały czas na zrobienie porządków w garderobie i zakup nowych ciuchów. Jakie bluzki i koszulki będę szczególnie modne w tym sezonie? Na co Panie powinny zwrócić uwagę?

Bluzki odsłaniające brzuch

Krótkie bluzki odsłaniające brzuch wracają do łask. Nie oznacza to, że kobiety muszą od razu inwestować w kuse i obcisłe staniki sportowe (choć w ostatnim czasie projektanci wskrzesili je na swoich pokazach). Dla większego komfortu warto wybrać crop-top, czyli luźną koszulkę kończącą się na linii pępka. Kompozycja składająca się z crop-topu i jeansowych rurek to standardowy zestaw w stylu casual.

Odkryte ramiona

Wiosną tego roku modne będą bluzki z odkrytymi ramionami https://yups.pl/bluzki-z-odkrytymi-ramionami – wspomniane wyżej crop-topy z otworami na ramionach lub tzw. hiszpanki. Te drugie występują w różnych formach. Mogą być marszczone lub uszyte z lejącego materiału. Bluzka z odkrytymi ramionami plus długie, obcisłe spodnie, klasyczne szpilki i długie kolczyki stanowią idealny komplet na romantyczny, wiosenny spacer.

Koszulki z nadrukiem

Kolejną propozycją są koszulki z nadrukiem. Personalizowany napis na przodzie T-shirtu w formie cytatu lub dowcipnego tekstu? Każda kobieta lubi czuć się w swoich ubraniach komfortowo. Taka koszulka jest uniwersalna i dobrze kooperuje ze wszystkimi fasonami spodni. Świetnie zastępuje zwykły, jednokolorowy podkoszulek, dodając całej stylizacji niepowtarzalnego charakteru.